Pomieszczenia

Miejsce, w którym zawsze możesz być sobą.

Poznaj historie moich klientów.

Kuchnia 10 m²/ Zielona Góra

Dom z historią, w którym inwestorzy chcieli zostawić jak najwięcej oryginalnych elementów konstrukcyjnych (widoczne w kuchni belki stropowe) i mebli. Ponadto inwestor marzył o kuchni w stylu prowansalskim z miejscem na przechowywanie wina. Okna kuchni i znajdującej się obok otwartej jadalni wychodzą na ogród, zapewniając sielskie widoki w środku miasta.

Łazienka 8,20 m²/ Racula

Jakie było założenie inwestora? Uzyskanie wyrazistego wnętrza z przeznaczeniem dla żeńskiej części rodziny. Wykorzystana została wcześniej zakupiona wanna wolnostojąca oraz lamele. Powstała klasyczna przestrzeń, w której dominuje kamień.

Pokój Dziecięcy dla Dziewczynki 12 m²

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie przestrzeni

do nauki i wypoczynku, dlatego zostało wygospodarowane miejsce na wygodne biurko i wymarzone siedzisko przy oknie. Motywem przewodnim aranżacji są ptaszki.

Pokój Dziecięcy dla Chłopca

Pokój 1 dla 8 latka, 11,5 m² . Jakie było założenie inwestora?

Przede wszystkim wygospodarowanie przestrzeni do nauki.

Istotnym było by wnętrze działało wyciszająco i sprzyjało skupieniu uwagi przy jednoczesnym zachowaniu wesołego charakteru. Dla rozładowania nadmiaru młodzieńczej energii, zamontowana została linka do wspinaczki.

Pokój 2 dla 4 latka, 10,5 m² . Jakie było założenie inwestora?

Przede wszystkim stworzenie miejsca do beztroskiej zabawy.

Małe biureczko to miejsce dla małego artysty-rysownika.

Użyta kolorystyka ma być sposobem na wyciszenie rozbudzonego malucha, który nadmiar energii może rozładować wykorzystując batut.

Łazienka 14 m²/ Świdnica

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie męskiej łazienki

o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze. Jedyna sugestia inwestora: "Koniecznie cegła na ścianie". Ponadto życzeniem inwestorów było maksymalne wykorzystanie wcześniejszego wyposażenia. Udało się wpasować kilka jego elementów

uzyskując oczekiwany efekt.

 

Łazienka 9 m²/ Głogów

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie łazienki a w zasadzie pokoju kąpielowego. Inwestorzy mieli kilka pomysłów, które udało się połączyć w jednym wnętrzu. Wykorzystane zostały również wnęki stworzone przez piony. Powstały tu klimatycznie podświetlone półki przy wannie oraz szafka wokół toalety.

Łazienka 5,3 m²/ Zielona Góra

Jakie było założenie inwestora? Łazienka w ciemnej kolorystyce, koniecznie wygodna wanna dla niej oraz prysznic typu

"walk in" dla niego. Z pewnością na uwagę zasługuje

grafitowy sufit oraz użycie tapety w strefie wanny.

Łazienka 2,8 m²/ Zielona Góra

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie funkcjonalnej łazienki, uzyskanie jak najwięcej miejsca na przechowywanie oraz ukrycie widocznych elementów instalacji. Inwestorom zależało również

na zabudowie pralki oraz wysokim brodziku z miejscem

do siedzenia.

Łazienka 8,20 m²/ Racula

Jakie było założenie inwestora? Uzyskanie wyrazistego, nowoczesnego wnętrza wnętrza z przeznaczeniem dla żeńskiej części rodziny. Wykorzystana została wcześniej zakupiona wanna wolnostojąca oraz lamele. Powstała loftowa przestrzeń, z mocnym akcentem w postaci kolorowej fototapety.

Kuchnia + Przedpokój 17 m²/ Zielona Góra

Jakie było założenie inwestora?  Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca

na przechowywanie. Aby osiągnąć zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą w przedpokoju. Zaś zabudowa przedpokoju to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący się za nią.

Drzwi do pokoju zostały ukryte za frontem szafy, przez
co uzyskano jednolitą powierzchnię. Po drugiej stronie drzwi powstała wygodna szafa. Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów. Natomiast moim zadaniem było opracowanie
go pod względem technicznym we współpracy ze stolarzem.

Izabela Serafinowicz - Architekt Wnętrz

ul. Kręta 11, 65-770 Zielona Góra

tel. 693 347 477

Copyright © 2024, Izabela Serafinowicz - Architekt Wnętrz. Polityka Prywatności.

Jakie było założenie inwestora?  Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni

oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca na przechowywanie. Aby osiągnąć

zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą w przedpokoju. Zaś zabudowa

przedpokoju to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący się za nią. Drzwi do pokoju zostały ukryte za frontem szafy,

przez co uzyskano jednolitą powierzchnię. Po drugiej stronie drzwi powstała wygodna szafa. Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów. Natomiast moim zadaniem było opracowanie go pod względem technicznym we współpracy ze stolarzem.

Jakie było założenie inwestora?  Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca

na przechowywanie. Aby osiągnąć zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą w przedpokoju. Zaś zabudowa przedpokoju to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący się za nią. Drzwi do pokoju zostały ukryte za frontem szafy, przez co uzyskano jednolitą powierzchnię. Po drugiej stronie drzwi powstała wygodna szafa. Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów. Natomiast moim zadaniem było opracowanie
go pod względem technicznym we współpracy
ze stolarzem.

Dom z historią, w którym inwestorzy chcieli zostawić jak najwięcej oryginalnych elementów konstrukcyjnych (widoczne w kuchni belki stropowe) i mebli. Ponadto inwestor marzył

o kuchni w stylu prowansalskim z miejscem

na przechowywanie wina. Okna kuchni

i znajdującej się obok otwartej jadalni

wychodzą na ogród, zapewniając sielskie

widoki w środku miasta.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie przestrzeni do nauki i wypoczynku, dlatego zostało wygospodarowane miejsce

na wygodne biurko i wymarzone siedzisko przy oknie. Motywem przewodnim aranżacji są ptaszki.

Pokój 1 dla 8 latka, 11,5 m² .

Jakie było założenie inwestora? Przede wszystkim wygospodarowanie przestrzeni do nauki.

Istotnym było by wnętrze działało wyciszająco

i sprzyjało skupieniu uwagi przy jednoczesnym zachowaniu wesołego charakteru. Dla rozładowania nadmiaru młodzieńczej energii, zamontowana została linka do wspinaczki.

Pokój 2 dla 4 latka, 10,5 m² .

Jakie było założenie inwestora?

Przede wszystkim stworzenie miejsca do beztroskiej zabawy. Małe biureczko to miejsce dla małego artysty-rysownika. Użyta kolorystyka ma być sposobem na wyciszenie rozbudzonego malucha, który nadmiar energii może rozładować wykorzystując batut.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie męskiej łazienki o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze. Jedyna sugestia inwestora: "Koniecznie cegła na ścianie".

Ponadto życzeniem inwestorów było maksymalne wykorzystanie wcześniejszego wyposażenia.

Udało się wpasować kilka jego elementów

uzyskując oczekiwany efekt.

 

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie łazienki a w zasadzie pokoju kąpielowego. Inwestorzy mieli kilka pomysłów, które udało się połączyć w jednym wnętrzu. Wykorzystane zostały również wnęki stworzone przez piony. Powstały tu klimatycznie podświetlone półki przy wannie oraz szafka wokół toalety.

Jakie było założenie inwestora? Łazienka w ciemnej kolorystyce, koniecznie wygodna wanna dla niej oraz prysznic typu "walk in" dla niego. Z pewnością na uwagę zasługuje grafitowy sufit oraz użycie tapety w strefie wanny.

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie funkcjonalnej łazienki, uzyskanie jak najwięcej miejsca na przechowywanie oraz ukrycie widocznych elementów instalacji.

Inwestorom zależało również na zabudowie pralki oraz wysokim brodziku z miejscem do siedzenia.

Jakie było założenie inwestora?

Uzyskanie wyrazistego, nowoczesnego wnętrza wnętrza z przeznaczeniem dla żeńskiej części rodziny. Wykorzystana została wcześniej zakupiona wanna wolnostojąca oraz lamele. Powstała loftowa przestrzeń, z mocnym akcentem w postaci kolorowej fototapety.

Jakie było założenie inwestora?  Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca na przechowywanie. Aby osiągnąć zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą w przedpokoju. Zaś zabudowa przedpokoju

to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący się za nią. Drzwi do pokoju zostały ukryte za frontem szafy, przez co uzyskano jednolitą powierzchnię. Po drugiej stronie drzwi powstała wygodna szafa. Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów.

Natomiast moim zadaniem było opracowanie
go pod względem technicznym we współpracy
ze stolarzem.

Dom z historią, w którym inwestorzy chcieli zostawić jak najwięcej oryginalnych elementów konstrukcyjnych (widoczne

w kuchni belki stropowe) i mebli.

Ponadto inwestor marzył o kuchni

w stylu prowansalskim z miejscem

na przechowywanie wina. Okna kuchni

i znajdującej się obok otwartej jadalni wychodzą na ogród, zapewniając sielskie widoki w środku miasta.

Jakie było założenie inwestora? Uzyskanie wyrazistego wnętrza z przeznaczeniem dla żeńskiej części rodziny. Wykorzystana została wcześniej zakupiona wanna wolnostojąca oraz lamele. Powstała klasyczna przestrzeń,

w której dominuje kamień.

 

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie przestrzeni do nauki

i wypoczynku, dlatego zostało wygospodarowane miejsce

na wygodne biurko i wymarzone

siedzisko przy oknie. Motywem

przewodnim aranżacji są ptaszki.

Pokój 1 dla 8 latka, 11,5 m².

Jakie było założenie inwestora?

Przede wszystkim wygospodarowanie przestrzeni do nauki. Istotnym było

by wnętrze działało wyciszająco

i sprzyjało skupieniu uwagi przy jednoczesnym zachowaniu wesołego charakteru. Dla rozładowania nadmiaru młodzieńczej energii, zamontowana

została linka do wspinaczki.

Pokój 2 dla 4 latka, 10,5 m².

Jakie było założenie inwestora?

Przede wszystkim stworzenie miejsca

do beztroskiej zabawy. Małe biureczko

to miejsce dla małego artysty-rysownika. Użyta kolorystyka ma być sposobem

na wyciszenie rozbudzonego malucha,

który nadmiar energii może rozładować wykorzystując batut.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie męskiej łazienki o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze. Jedyna sugestia inwestora: "Koniecznie cegła

na ścianie". Ponadto życzeniem

inwestorów było maksymalne

wykorzystanie wcześniejszego wyposażenia.

Udało się wpasować kilka jego elementów

uzyskując oczekiwany efekt.

Jakie było założenie inwestora? Stworzenie łazienki a w zasadzie pokoju kąpielowego. Inwestorzy mieli kilka pomysłów, które udało się połączyć w jednym wnętrzu. Wykorzystane zostały również wnęki stworzone przez piony. Powstały

tu klimatycznie podświetlone półki

przy wannie oraz szafka wokół toalety.

Jakie było założenie inwestora?

Łazienka w ciemnej kolorystyce, koniecznie wygodna wanna dla niej oraz prysznic typu "walk in" dla niego. Z pewnością na uwagę zasługuje grafitowy sufit oraz użycie tapety

w strefie wanny.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie funkcjonalnej łazienki, uzyskanie jak najwięcej miejsca na przechowywanie oraz ukrycie widocznych elementów instalacji. Inwestorom zależało również

na zabudowie pralki oraz wysokim brodziku

z miejscem do siedzenia.

Jakie było założenie inwestora?

Uzyskanie wyrazistego, nowoczesnego wnętrza wnętrza z przeznaczeniem dla żeńskiej części rodziny. Wykorzystana została wcześniej zakupiona wanna wolnostojąca oraz lamele. Powstała loftowa przestrzeń,

z mocnym akcentem w postaci

kolorowej fototapety.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni

oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca

na przechowywanie. Aby osiągnąć zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą

w przedpokoju. Zaś zabudowa

przedpokoju to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący

się za nią. Drzwi do pokoju zostały

ukryte za frontem szafy, przez co uzyskano jednolitą powierzchnię. Po drugiej stronie drzwi powstała wygodna szafa.

Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów. Natomiast moim zadaniem było opracowanie go pod względem technicznym we współpracy
ze stolarzem.

Jakie było założenie inwestora?

Stworzenie funkcjonalnej przestrzeni

oraz uzyskanie jak najwięcej miejsca

na przechowywanie. Aby osiągnąć zamierzone efekty zastosowano niecodzienne rozwiązania. Zabudowa lodówki jest jednocześnie szafą

w przedpokoju. Zaś zabudowa

przedpokoju to jednocześnie ścianka działowa wydzielająca pokój znajdujący

się za nią. Drzwi do pokoju zostały

ukryte za frontem szafy, przez

co uzyskano jednolitą powierzchnię.

Po drugiej stronie drzwi powstała

wygodna szafa. Koncept wnętrza został zaprojektowany przez inwestorów.

Natomiast moim zadaniem było opracowanie go pod względem

technicznym we współpracy

ze stolarzem.